Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Buski policjant z medalem na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu

Dodał: Marta Data: 2024-06-10 13:01:32 (czytane: 1035)

W minioną sobotę w Mińsku Mazowieckim odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI. W zawodach wystąpił sierż. Konrad Sikorski, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Stopnicy.

Zobacz

W IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI startowali żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych z Polski, przedstawiciele zagranicznych służb mundurowych i żołnierze.

Wśród zawodników był także st. sierż. Konrad Sikorski, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Stopnicy. W kategorii, w której wystartował (niebieskie pasy: -82,3 kg) zajął 3 miejsce.

Zobacz

 

Zobacz

Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki.


Gratulujemy sierż. Konradowi Sikorskiemu sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć sportowych oraz zawodowych. Jego wynik w IV Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu jest dowodem na to, że ciężka praca i pasja mogą prowadzić do wspaniałych rezultatów.

Źródło: KP PSP w Busku-Zdroju

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.142.143

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...