Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

FBSerwis wygrała przetarg na utrzymanie dróg krajowych w rejonie Buska-Zdroju

Dodał: Marta Data: 2024-06-14 12:35:54 (czytane: 1572)

FBSerwis S.A. - spółka należąca do Grupy Budimex - wygrała przetarg na całoroczne utrzymanie dróg krajowych w Rejonie Busko-Zdrój oraz Rejonie Kielc. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach, łączna wartość kontraktów to 284 441 283,61 PLN, a będzie on realizowany od 01.07.2024r. do 30.06.2028r.

FBSerwis złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu na całoroczne utrzymanie dróg krajowych, zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. W ramach pierwszej części przetargu, obejmującej Rejon Buska-Zdroju, FBSerwis będzie odpowiedzialny za utrzymanie 148,9 km dróg krajowych klasy G oraz GP, w tym tras nr 73, nr 9 oraz nr 79.

Zobacz

- Cieszymy się, że ponownie udało nam się wygrać przetarg na utrzymanie dróg w Rejonach Kielce i Busko-Zdrój, które w przypadku Kielc obsługujemy od 2013 roku, a Buska-Zdroju od 2019 roku. Jestem przekonany, że kompetencje naszych pracowników zapewnią użytkownikom utrzymywanych przez nas dróg niezbędny poziom bezpieczeństwa i komfortu, a Zamawiającemu wysoką jakość wykonywanych usług. Wszystkim naszym pracownikom i partnerom biznesowym realizującym to zadanie życzę przede wszystkim bezpiecznej pracy w tych niełatwych warunkach – powiedział Jakub Drozdowski, Członek Zarządu, Dyrektor Dywizji Utrzymania Infrastruktury FBSerwis S.A.

Wygrana FBSerwis, spółki należącej do Grupy Budimex, obejmuje wykonanie usług i robót budowlanych w zakresie bieżącego utrzymania dróg (BUD), zimowego utrzymania dróg (ZUD) oraz utrzymania czystości na obiektach inżynierskich (BUM).

Zamówienie dotyczy również utrzymania nawierzchni dróg, poboczy oraz pasów rozdziału, korpusu drogi i odwodnienia, chodników i ścieżek rowerowych, a także oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Zobacz

Kontrakt przewiduje także utrzymanie estetyki oznakowania pionowego, elementów bezpieczeństwa ruchu, pasa drogowego oraz urządzeń wspomagających, zimowe utrzymanie dróg, pełnienie funkcji Operatora Kontraktu, utrzymanie czystości na obiektach inżynierskich oraz świadczenie usług pomocniczych.

/FBSerwis/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.200.140.218

Styropian (2024-06-14 19:22:35 / host: ***74-24-103.dynamic.chello.pl)

Pamiętam jak robili reforme i zlikwidowali RDP w Kazimierzy a maszyny zabrali do Buska. Teraz nie ma Rejonu Ani w Kazimierzy ani w Busku , nie ma pracy ani pieniędzy bo setki milionów pójdą do Warszawy psia mać

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...