Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Michał Maroński zaprasza na kolejne spotkanie online

Dodał: Marta Data: 2024-04-16 09:29:43 (czytane: 1042)

Zapraszamy na kolejne spotkanie online z kandydatem na burmistrza Michałem Marońskim! Dotychczasowe spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, co pokazuje zaangażowanie mieszkańców w lokalne sprawy. Kolejne wydarzenie odbędzie się we wtorek, 16 kwietnia o godzinie 20:00.

Przypominamy, że spotkanie odbywa się na Facebooku. Link do transmisji oraz możliwość zadawania pytań znajdują się na platformie Facebook: KLIKNIJ

Spotkanie to nie tylko okazja do bliższego zapoznania się z kandydatem, lecz również możliwość dowiedzenia się o jego programie wyborczym oraz zadawania pytań na temat planów i propozycji dotyczących rozwoju gminy.

Zobacz

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu online i aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym naszej gminy.

/red/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (5)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

Łukasz Nowak: kilka z powodów, by nie głosować na Marońskiego będącego politycznym =synem= Sikory (2024-04-17 15:39:11 / host: ***.59.177.119)

1. Maroński byłby =nikim= gdyby nie =stworzył= go Waldemar Sikora.
2. Gdy MM był wice, to przez 4 lata jego żona ówczesna była =przypadkiem= na stanowisku w dziale mieszkaniowym w podległej mu MPGK mimo BRAKU LICENCJI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI, a nawet została na krótko w tej firmie dyrektorką techniczną mimo BRAKU STUDIÓW INŻYNIERSKICH. Czy tak będzie wyglądała jego polityka kadrowa?
3. MM był przez ponad 5 lat ?prawą ręką? WS. Gdyby mu nie podobała się polityka Sikory, to by zrezygnował.
4. Prawdomówność nie jest mocną stroną MM? Na Górce ponad 10 mieszkań miało powierzchnie poniżej USTAWOWEJ powierzchni minimalnej. W piśmie do Wojewody twierdził, że niby? mieszkańcy zgadzali się na przydziały klitek ze złamaniem prawa i rzekomo nawet podpisywali oświadczenia w tej sprawie. Zapytałem sąsiada, p. Andrzeja. Nie przypominał sobie tego? Ja bardziej wierzę jemu, niż MM, zwłaszcza, że Maroński kłamał, iż jest ? z urodzenia Buskowianinem?, gdy pochodzi z Chmielnika.
5. Maroński poniża ludzi, m. in. zasłużonego trenera tenisa, któremu przydzielił norę o powierzchni poniżej 7 m. kw. bez dostępu do łazienki, a innemu mieszkańcowi klitkę bez bieżącej wody, za to z p?m sąsiadem gratis do czynszu wyższego, niż we Warszawie.
6. Maroński szczuł na pana Łukasza Szumilasa w mediach ogólnokrajowych. Czy chcesz, aby burmistrzem znów był hejter?
7. W sądzie rejonowym w Busku podczas rozprawy zachowywał się tak, jakby miał atak =amnezji=. Czy chcesz, by rządził człowiek z =elastycznymi brakami pamięci=?

debata (2024-04-17 10:24:09 / host: ***186.bajtnetbusko.pl)

Debata ma odbyć się dziś o 12 w Echo Dnia. Zobaczymy co pokażą nasi kandydaci.

(2024-04-16 20:06:06 / host: ***t-89-231-245-4.dynamic.mm.pl)

DO - "Panie Burmistrzu Maroński a może by tak debatę zorganizować twarzą w twarz z Panem Szydłowskim."

Przecież wiadomo, że tak się nie stanie, bo by go Szydłowski położył na cztery łopatki na argumenty.

ja (2024-04-16 14:00:56 / host: ***.pool2.dx4.pl)

Jak czytam " zapraszam do czynnego uczestnictwa w życiu gminy " to mnie ogarnie i złość i śmiech. A mam na myśli sesje Rady Miejskiej gdzie nie udzielano głosu ani mieszkańcom ani nawet radnym, a jeśli już to ostatnie słowo zawsze miał przewodniczący i na odchodne wszystkich oszczekiwał. Interpelacje traktowano jako ataki personalne na osobę Burmistrza. Nicniemogę zastępca staje się nagle na tydzień przed wyborami wszystkomogę kandydatem na burmistrza.

(2024-04-16 12:09:48 / host: ***140.bajtnetbusko.pl)

Panie Burmistrzu Maroński a może by tak debatę zorganizować twarzą w twarz z Panem Szydłowskim

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...