Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Młodzieżowy zespół 'Kwaśniaki' wyróżniony przez Radę Rodziców I LO w Busku-Zdroju

Dodał: Marta Data: 2024-05-13 12:45:51 (czytane: 1648)

Młodzieżowy zespół 'Kwaśniaki', który przez ostatnie cztery lata dostarczał dodatkową dawkę energii i muzycznych wrażeń, został wyróżniony przez Radę Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju.

Zobacz

16 kwietnia zespół „Kwaśniaki” wraz z opiekunem, Panem Markiem Kwaśniewskim, zostali zaproszeni przez Radę Rodziców na koncert Slash’a, który odbył się w katowickim Spodku. Jest to nagroda dla opiekuna i zespołu za oprawę artystyczną wielu imprez, między innymi X Zjazdu Absolwentów, WOŚP, Przeglądu Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej oraz wielu innych uroczystości i apeli szkolnych.

Jak relacjonują nasi utalentowani muzycy, koncert rozpoczął się suportem zespołu Mammoth WVH, a godzinę później niesamowite show dali Slash i Myles Kennedy & The Conspirators. Koncert był bardzo energetyczny i inspirujący. Można było cieszyć się prawdziwą rockową muzyką, pełną zachwycających gitarowych riffów. Wyjazd został sfinansowany przez Radę Rodziców.

Zobacz

 Zobacz

/Rada Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...