Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Odkryj świat interkomów motocyklowych: Poradnik wyboru najlepszego modelu Cardo

Dodał: Marta Data: 2024-03-05 08:57:38 (czytane: 2111)

Interkom motocyklowy pozwala na łączność pomiędzy motocyklistami albo motocyklistą i pasażerem w trakcie jazdy. To urządzenie niezwykle przydatne zarówno w czasie wypraw motocyklowych, jak i krótszych przejażdżek. Dziś podpowiemy, jaki model Cardo warto wybrać.

Zobacz

Intercom motocyklowy freecom 2x DUO i 4x DUO - nawiązuj łączność ze swoją grupą

Motocykliści bardzo często podróżują w większych grupach, a intercom motocyklowy pozwala im z łatwością się komunikować poprzez wybór numeru słuchawki oraz łączność Bluetooth. Na uwagę zasługuje intercom freecom 2x i 4x DUO. To odpowiednio modele wyposażone w dwie lub cztery słuchawki. Model 2x zapewnia nawet 13 godzin rozmów bez zakłóceń. Ten model ma zasięg do 800 metrów. Jeżeli szukasz większego, to zapewni Ci go 4x DUO. W tym przypadku wynosi on od 1,2 do 3,6 km. Warto podkreślić, że słuchawki JBL są całkowicie odporne na deszcz, zatem możecie bez problemu rozmawiać w trakcie ulewy. Oczywiście interkomy motocyklowe Cardo Freecom 4x DUO pozwalają na łączność nawet 4 osób. W przypadku 2x DUO mogą się połączyć dwie osoby. Intercomy posiadają wbudowane radio, które pozwala na wgranie do 6 stacji. Zatem, gdy nie rozmawiasz, możesz słuchać muzyki poprzez łączność z dedykowaną aplikacją. Obydwa modele intercomów nadają się do wszystkich rodzajów kasków motocyklowych, zarówno off-roadowych, otwartych, szczękowych, jak i integralnych.

Zobacz

 

Intercom Spirit HD DUO - wysoka jakość dźwięku i dobra komunikacja

Można zdecydować się na intercom Cardo Spirit HD Duo, który zapewnia zasięg do 600 metrów dla dwóch osób. Wykorzystuje technologię Bluetooth 5.2, co zapewnia stabilność połączenia i zniwelowanie zakłóceń. Ten model wyposażony jest w system szybkiego ładowania. Już 20 minut pozwala przedłużyć działanie sprzętu o 2 godziny. Jest to kolejny model uniwersalny do wszystkich typów kasków z jakością dźwięku w standardzie HD.

Intercom motocyklowy Packtalk Slim JBL, Packtalk Custom, Packtalk Edge Single i DUO, Packtalk Neo

Seria interkomów motocyklowych Packtalk to doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Można zdecydować się na model Cardo Packtalk Slim JBL. Jest to model lekki, a zarazem niezwykle funkcjonalny. Można łączyć się z nawet 15 osobami. Niestraszny mu deszcz, błoto czy śnieg. Zapewnia zasięg między dwoma motocyklistami do 1,2 km. Posiada dwa typy mikrofonów - hybrydowy i integralny. Można go sparować z dowolną słuchawką Bluetooth. Możesz szybko i bezpiecznie przełączyć rozmowę telefoniczną ze smartfona na interkom, a także dzielić się muzyką i radiem. Na uwagę zasługuje także Packtalk Custom, który posiada większy zasięg między motocyklistami do 1,6 km i podobnie jak model Slim pozwala na łączność grupy 15 osób. Posiada certyfikat IP67, zatem jest wodoodporny.

Zobacz

Packtalk Edge Single i DUO to propozycja dla jednego motocyklisty, a także motocyklisty i pasażera lub dwóch komunikujących się ze sobą. Dzięki interkomowi możesz odbierać połączenia, a także je inicjować, odbierać komunikaty z nawigacji, słuchać muzyki i rozmawiać. W tym przypadku zasięg także wynosi 1,6 km, przy czy podobnie jak w modelu Custom może być zwiększony do 8 km przy 6 motocyklistach. Obsługa głosowa ułatwia korzystanie z interkomu w czasie jazdy. Połączenie w technologii Mesh zapewnia świetną łączność wewnątrz grupy. Packtalk Neo posiada funkcję prywatnej rozmowy, gdy chcesz ją prowadzić z jedną osobą z grupy. Podobnie jak pozostałe modele jest wyposażony w USB-C co zapewnia możliwość szybkiego ładowania.

/Artykuł sponsorowany/

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.200.140.218

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdyOg?oszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam