Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Osiągnięcia uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3: Laureaci i Finalista Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Dodał: Marta Data: 2024-06-08 10:09:37 (czytane: 1779)

Udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych to nie tylko szansa na zgłębianie wiedzy, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz twórcze myślenie, ale również możliwość odniesienia sukcesu. Konkursy te przynoszą wiele korzyści i dają możliwość zdobycia prestiżowych tytułów Laureata i Finalisty.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Płk. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka” w Busku-Zdroju wykazali się nie tylko ogromnym zainteresowaniem konkursami, ale również odnieśli spektakularne sukcesy.

Wśród wyróżnionych uczniów, którzy uznają, że „nauka jest jak drabina, która pozwala dostać się na najwyższy poziom wiedzy”, znaleźli się:

Julian Socha, uczeń klasy VIIIA, zdobywca tytułu Laureata VIII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki,

Patryk Kaleta, uczeń klasy VIIA, zdobywca tytułu Laureata XI Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego,

Dawid Graca, uczeń klasy VIIIA, zdobywca tytułu Finalisty VIII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

Zobacz

 

Ci uczniowie, dzięki swojej pracowitości, wytrwałości i determinacji, z łatwością pokonywali kolejne etapy konkursów przedmiotowych, by w efekcie uzyskać upragnione tytuły. Warto podkreślić, że ich osiągnięcia są efektem sumiennej pracy od wielu lat, wspieranej przez nauczycieli i rodziców.


W bieżącym roku dwa tytuły przypadły uczniom z jedynej klasy ósmej tej szkoły. W latach 2019-2023 tytuł Laureata przyznano jedenastu uczniom, natomiast tytuł Finalisty otrzymało dwanaścioro uczniów.

Uroczysta gala, podczas której nastąpiło oficjalne podsumowanie konkursów przedmiotowych przeprowadzonych w roku szkolnym 2023/2024, dostarczyła uczniom wielu pozytywnych emocji. W piątek, 26 kwietnia 2024 roku, w sali OMEGA w Centrum Kongresowym Targów Kielce miało miejsce uroczyste wręczenie Laureatom i Finalistom dyplomów, zaświadczeń i medali. Nagrody osobiście przekazali Pan Józef Bryk – Wojewoda Świętokrzyski oraz Pan Piotr Łojek – Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Zobacz

Tytuły Laureata i Finalisty wojewódzkich konkursów przedmiotowych to wyjątkowe wyróżnienia, które podkreślają zaangażowanie i pracowitość uczniów w dążeniu do celu.

Laureatom, Finaliście, ich Rodzicom oraz Nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

/Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Busku-Zdroju/

Reklama

Galeria

REKLAMA