Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Pierwsza jednostka OSP w Polsce z innowacyjnym sprzętem marki Dexwal

Dodał: Marta Data: 2024-05-10 10:11:44 (czytane: 6630)

W kwietniu bieżącego roku jednostka OSP Mikułowice jako pierwsza OSP w Polsce, otrzymała innowacyjny sprzęt marki P.P.U.H. DEXWAL. Wśród wyposażenia, które otrzymali, znalazła się platforma do gaszenia baterii w samochodach elektrycznych, akumulatorowa zwijarka do węży oraz dogaszarka pożarów.

Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu pracy strażaków. Firma Dexwal, znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu rolniczego, wchodząc w branżę sprzętu pożarniczego, wyróżnia się innowacyjnym podejściem i dbałością o potrzeby oraz wygodę strażaków.

 Zobacz

Zobacz

Platforma do gaszenia baterii w samochodach elektrycznych to jedno z najnowocześniejszych urządzeń, które przy minimalnym zużyciu wody za pomocą dysz rozpylających skutecznie chłodzi ogniwa baterii w pojeździe podczas pożaru. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może być używana przy każdym samochodzie, stanowiąc nieocenioną pomoc w długotrwałych działaniach gaśniczych.

Akumulatorowa zwijarka do węży to kolejne innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające szybkie i ergonomiczne zwijanie węży. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na zwinięcie ponad 200 odcinków węży tłocznych. Urządzenie ma trzy możliwości montażu: na podeście, drabince samochodu oraz na stelażu, dzięki czemu może być wykorzystywane w każdym miejscu pracy.

Zobacz

 Zobacz

Za pośrednictwem naszego portalu Ochotnicza Straż Pożarna Mikułowice pragnie wyrazić swoją wdzięczność Panu Dariuszowi i Michałowi Walkiewicz.

"Dziękujemy za przekazy sprzęt. Liczymy, że to dopiero początek współpracy, podczas której będziemy mieli przyjemność korzystać z kolejnych innowacyjnych rozwiązań stworzonych przez firmę Dexwal"- OSP Mikułowice.

Zdjęcia: OSP Mikułowice, Dexwal

Reklama

REKLAMA

Komentarze (3)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

asd (2024-05-11 08:52:05 / host: ***7-201.dbsinternet.pl)

no i fajnie
proste a skuteczne

Do rolnika (2024-05-11 00:00:03 / host: ***111.246.31)

Jak nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj.

rolnik (2024-05-10 12:32:04 / host: ***.178.96.71)

Ja już od dawna stosuje dogaszarkę przy opryskach chwastów. U mnie to urządzenie nazywa się opryskiwacz ręczny.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...