Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Dodał: Marta Data: 2024-05-21 09:10:18 (czytane: 1797)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników podróży, fotografii, muzyki i literatury na niezwykłe spotkanie z Marcinem Kydryńskim. Spotkanie odbędzie się 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK.

Zobacz

Marcin Kydryński, znany głównie z wieloletniej współpracy z radiową Trójką, gdzie jego audycja "Siesta" cieszyła się ogromną popularnością, zaprasza nas na podróż po Afryce – kontynencie, który stał się jego pasją i inspiracją. Przez ostatnie 25 lat Marcin podróżował po Afryce, dokumentując swoje doświadczenia w książkach takich jak "Lizbona" czy "Biel. Notatki z Afryki".

Jego pasja do podróży i odkrywania nieznanych miejsc zaowocowała nie tylko bogatym dorobkiem literackim, ale również niezwykłymi zdjęciami, które zdobią strony magazynu "National Geographic". Marcin Kydryński jest pierwszym autorem i fotografem, któremu udało się zdobyć zezwolenie na okładkowy materiał w lokalnej edycji tego prestiżowego czasopisma.

Poza podróżami, Marcin jest również utalentowanym muzykiem i producentem. Współpracując z Anną Marią Jopek, stworzył wiele piosenek i albumów, które zdobyły status Złotej i Platynowej płyty. Jego zasługi dla promocji muzyki portugalskiej zostały docenione medalem "Ordem de Merito" przez prezydenta Portugalii.

Jednak podróże i muzyka to nie jedyne pasje Marcina Kydryńskiego. Od 2011 roku prowadzi w Gdańsku Siesta Festival, a także organizuje serię koncertów Siesta w Drodze, nawiązujących do jego radiowych audycji. Jego książki, takie jak "Upadek jest Formą Lotu" czy "Chwila Przed Zmierzchem", zdobyły uznanie czytelników i krytyków literackich.

Spotkanie z Marcinem Kydryńskim obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników podróży, kultury i sztuki. Bilety można nabyć w Kasie BSCK lub online na stronie stronie https://biletyna.pl

Do zobaczenia 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej BSCK!

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.142.143

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczneKonkursyOferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam