Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Spotkania 'Idę Słuchając Życia' z Maciejem Młynarczykiem

Dodał: Marta Data: 2024-05-24 14:27:37 (czytane: 1238)

W poniedziałek, 27 maja 2024 roku, w Busku-Zdroju odbędą się dwa spotkania autorskie z doświadczonym podróżnikiem i trenerem motywacyjnym, Maciejem Młynarczykiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godz. 10:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej, a drugie o godz. 17:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Maciej Młynarczyk, znany z zamiłowania do podróży i dzielenia się swoimi doświadczeniami, przeszedł szlak pielgrzymkowy do Santiago de Compostela. Jego opowieści o przygodach na trasie, napotkanych wyzwaniach i inspirujących historiach ludzi, których spotkał, dostarczą uczestnikom spotkania nie tylko ciekawych anegdot, ale także głębokiej refleksji nad życiem.

Spotkanie będzie wyjątkową okazją, aby posłuchać inspirujących historii, zanurzyć się w atmosferze pielgrzymki do Santiago de Compostela i zdobyć cenne wskazówki na temat motywacji i wytrwałości. Maciej Młynarczyk, jako doświadczony podróżnik i trener motywacyjny, podzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, które mogą stać się źródłem inspiracji dla każdego z nas.

Zobacz

Zobacz


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju.

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.142.143

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczneKonkursyOferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam