Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Spotkanie z Marią Pakulnis: Odkrywamy tajemnice 'Mojej Nitki' (foto)

Dodał: red Data: 2024-05-10 12:13:44 (czytane: 1815)

W środę, 8 maja mieszkańcy Buska-Zdroju mieli okazję doświadczyć niezwykłego wydarzenia kulturalnego - spotkania z aktorką i pisarką, Marią Pakulnis, które odbyło się w miejskiej bibliotece.

W czasie spotkania Maria Pakulnis dzieliła się swoimi refleksjami na temat życia, miłości i sztuki, przenosząc uczestników przez szeroki wachlarz emocji i refleksji. Jej opowieści poruszały głębokie tematy ludzkiej egzystencji, przybliżając czytelnikom zarówno jej osobiste przeżycia, jak i uniwersalne doświadczenia ludzkie.

Zobacz

Niezwykle ważnym punktem spotkania było omówienie najnowszej książki Marii Pakulnis, "Moja nitka". Książka ta ukazuje historię dojrzałej kobiety, która przeżywa różnorodne etapy życia, odnajdując w sobie siłę i wytrwałość w obliczu życiowych trudności. Główna bohaterka, podążając przez labirynt emocji, wyzwań i nadziei, symbolizuje każdego z nas - każdy ma swoją własną historię do opowiedzenia, pełną radości i smutku, ale także siły do przezwyciężania trudności i odnalezienia sensu w codziennym życiu.

"Moja nitka" to nie tylko opowieść o indywidualnej podróży bohaterki, ale również o wspólnej ludzkiej kondycji. Książka przemawia do serc czytelników poprzez swoją uczciwość w opisywaniu ludzkich doświadczeń oraz uniwersalność przekazu. To niezwykła podróż przez labirynt ludzkich emocji, która zachęca do refleksji nad własnym życiem i wartościami.

Zobacz

 

To wydarzenie było niezwykłą podróżą w głąb ludzkich przeżyć i emocji, która z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo. Dziękujemy Marii Pakulnis za niezapomniane doświadczenie i za wspaniałe spotkanie!

/Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju/

Reklama

Galeria

REKLAMA

Komentarze (2)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

Ela (2024-05-14 09:04:44 / host: ***.59.177.118)

Wspaniała kobieta, czuła, szczera, uduchowiona. Spotkanie długie i wzruszające dla wszystkich.

Czesław (2024-05-13 08:45:39 / host: ***.59.177.118)

Brawo Biblioteka!!!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczneKonkursyOferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam