Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Strażacki Dzień Dziecka w Mikułowicach

Dodał: Marta Data: 2024-05-13 14:59:18 (czytane: 807)

W Mikułowicach, już 2 czerwca 2024 roku, na placu pod remizą OSP Mikułowice, odbędzie się Strażacki Dzień Dziecka. Organizatorzy przygotowali bogaty program wydarzenia, który z pewnością umili czas wszystkim uczestnikom.

Zobacz

Na początek, o godzinie 8:30, zaplanowane są Zawody Wędkarskie, przeznaczone dla dzieci z Mikułowic. Po rywalizacji, uczestnicy będą mogli odpocząć przy ognisku i upiec kiełbaski. Zapisy do zawodów można dokonać pod numerem telefonu: 508 767 606. Dzieci muszą być pod opieką dorosłych.

Od godziny 12:00, dzieci będą miały okazję korzystać z dmuchańców, które będą dostępne za darmo przez cały dzień.

O godzinie 15:00 ruszy Piknik Strażacki, który przewiduje szereg atrakcji, takich jak prezentacja sprzętu ratowniczo-gaśniczego, pokaz ratownictwa technicznego oraz nauka pierwszej pomocy. Oprócz tego, dzieci będą miały okazję bawić się z animatorką oraz przejechać się torze strażackim - MDP. Nie zabraknie również wystawy motocykli i zabytkowych samochodów oraz strefy gastronomicznej.

Do wydarzenia serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, radny Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Arkadiusz Serwin, Ochotnicza Straż Pożarna w Mikułowicach oraz Koło Wędkarskie przy OSP Mikułowice.

/red/

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


więcej

Restauracje

więcej

Pizzerie

więcej

Placówki artystyczneKonkursyOferty sponsorowane

Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam