Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Świętujmy razem: Sportowy Festyn Rodzinny w Kołaczkowicach!

Dodał: Marta Data: 2024-05-13 13:35:17 (czytane: 844)

Zbliżający się Dzień Matki i Dzień Dziecka to doskonała okazja do spędzenia czasu razem. Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił uczcić te wyjątkowe dni, organizując Sportowy Festyn Rodzinny w Kołaczkowicach.

Festyn odbędzie się w sobotę, 25 maja 2024 roku na placu przy Zespole Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach. Start o godzinie 11:00.

Zobacz

Wśród atrakcji znajdą się różnorodne gry i zabawy, które sprawią radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Będzie także możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach sportowych, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z innymi uczestnikami.

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w Sportowym Festynie Rodzinnym. To doskonała okazja, aby razem cieszyć się sportem, zabawą i wspólnie spędzonym czasem.

Do zobaczenia w Kołaczkowicach!

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.215.186.30

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam