Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Tomek Socha z Buskiej Szkoły Karate Kyokushin na Mistrzostwach Europy IKO Nakamura

Dodał: Marta Data: 2024-06-07 09:09:06 (czytane: 1862)

W miniony weekend Tomek Socha, młody zawodnik z Buskiej Szkoły Karate Kyokushin, wziął udział w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin IKO Nakamura. Był to pierwszy tak poważny turniej w jego karierze. Mimo że Tomek musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego rywala, zaprezentował się znakomicie, walcząc bez kompleksów i z pełnym zaangażowaniem.

Mistrzostwa te były dla Tomka dużym wyzwaniem i wyjątkową okazją do zdobycia cennego doświadczenia. Choć nie udało się sięgnąć po zwycięstwo, jego postawa na macie wzbudziła uznanie wśród trenerów i kibiców. Tomek pokazał, że ma w sobie ducha prawdziwego wojownika, który nie poddaje się łatwo i zawsze daje z siebie wszystko.

Trenerzy i członkowie klubu są dumni z występu Tomka. Wiedzą, że jest on młodym zawodnikiem, a na wielkie sukcesy przyjdzie jeszcze czas. Przed Tomkiem teraz kolejne ciężkie treningi. Wszyscy wierzą, że dzięki ciężkiej pracy i determinacji, Tomek osiągnie swoje cele.

 Zobacz

Na zdjęciu: Tomek Socha i sensei Prasek w towarzystwie prezydenta IKO Nakamura, Masanagi Nakamury (8 dan).

Źródło:  Buska Szkoła Karate Kyokushin

Reklama

REKLAMA

Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 3.236.142.143

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeżeli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Ogłoszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam