Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

Tuning wnętrza samochodu. Jak dopasować auto do własnych potrzeb?

Dodał: Milena Data: 2019-04-28 14:17:12 (czytane: 12114)

Zewnętrzny tuning samochodu ma za zadanie wyróżnić go na tle seryjnych egzemplarzy tego samego modelu, natomiast wewnętrzny ma ułatwić i uprzyjemnić jazdę kierowcy i jego pasażerom.
Czasem chcielibyśmy zmienić coś w wyglądzie naszego auta ale nie wiemy, jak się za to zabrać, by niczego nie zepsuć. Podpowiadamy, które elementy możesz zmodyfikować na własną rękę, a które lepiej oddać w ręce specjalisty.

Zegar

Znudził Ci się zestaw wskaźników, na który patrzysz od dłuższego czasu? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pokusił się o jego wymianę. Na rynku dostępny jest nieograniczony wybór wskaźników, więc z pewnością znajdziesz taki, który trafi w Twój gust. Jeśli zechcesz możesz zamontować dodatkowy wskaźnik, np. pokazujący stan ciśnienia oleju. Koszt takiej modyfikacji nie jest duży, a satysfakcja gwarantowana.

samochod.jpg

Okleina
Chcesz zmienić wygląd auta? Pomoże Ci w tym okleina. Właściwie położona może zdziałać cuda. I jedno jest pewne - nie wydasz na taki tuning kroci. Dobierz taki wzór i kolor okleiny, aby wizualnie pasował do auta. Niewłaściwie dobrany zamiast upiększyć, oszpeci samochód. Nie wiesz jak zamontować okleinę, aby służyła możliwie jak najdłużej? Skorzystaj z pomocy fachowca, który nie policzy za tego typu usługę dużo, a wykona kawał dobrej roboty.

Tapicerka
Wymiana całej tapicerki to już większe przedsięwzięcie, które potrafi sporo kosztować. W grę wchodzi nie tylko obszycie foteli i kanapy, ale też podsufitki i słupków. Przez kierowców najbardziej pożądana jest skóra, ale jak nietrudno się domyślić, jest to jedna z najdroższych tapicerek. Ponadto jej wymiana też trochę zajmuje. Tak czy siak, jeśli nigdy tego nie robiłeś, nie próbuj wymieniać tapicerki na własną rękę.

Kierownica
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wizualnie upiększyć wygląd kierownicy. Najtańsze obszycia znajdziesz już za kilkadziesiąt złotych. Wystarczy jedno popołudnie, by nadać kierownicy zupełnie nowy wygląd. Jeśli nie do końca radzisz sobie w pracach manualnych, powierz to zadanie profesjonaliście od tuningu.

Pamiętaj, że tuningowane auto zyskuje na wartości. Gdy zdecydujesz się na większe modyfikacje w swoim samochodzie zatroszcz się o Modified Car Insurance - polisę ubezpieczeniową dedykowaną pojazdom po tuningu. Dzięki skrojonej na miarę ochronie zyskasz pewność, że w razie nieszczęśliwego zdarzenia otrzymasz całkowity zwrot kosztów, pokrywający poniesione wskutek wypadku straty.

/artykuł sponsorowany/


REKLAMA

Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdyOg?oszenia

Dodano: 2019-01-02 23:07:07

sprzedam