Wybory Samorządowe

7 kwietnia 2024

Szukaj w: kandydaci okręgi wyborcze news

'Zdrowo i Sportowo': Kreatywność i aktywność w SOSW Broninia

Dodał: Marta Data: 2024-06-05 12:57:53 (czytane: 1101)

We wtorek, 4 czerwca 2024 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. 'Zdrowo i sportowo'.

Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego i aktywnego trybu życia, wdrażanie uczniów do regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania, pobudzanie inwencji twórczej i wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów ze wszystkich szkół Ośrodka. Technika wykonania prac była dowolna. Format pracy: A4 lub A3.

Zobacz

Każdy z uczestników mógł wykonać tylko jedną pracę. Wykonane prace były oceniane przez całą społeczność szkolną poprzez oddanie jednego głosu na wybraną pracę. Oceniano zastosowaną technikę, oryginalność i pomysłowość, zgodność z tematem oraz samodzielność wykonania pracy przez ucznia.

W drodze głosowania wyłoniono następujących zwycięzców:

I miejsce – Wiktoria Ł
II miejsce – Jagoda G
III miejsce Nikodem Ś

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami za udział w konkursie oraz zdrowymi sokami i jabłkami. Zwycięzcy otrzymali dodatkowo nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

 Zobacz

Organizatorzy: Agnieszka Śmiech, Anna Jabłońska, Małgorzata Władna, Bożena Gradzik i Arleta Stępień
Zdjęcia: Magdalena Kumór, Małgorzata Władna

/Anna Jabłońska/

Galeria

REKLAMA